У гостях в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва. Бібліотека – місце, де зустрінеш Мудрість, знайдеш відповіді на непрості питання. Сьогодні ліцеїсти-п’ятикласники з’ясовували для себе питання, як зробити так, щоб усі діти почувалися безпечно в шкільному колективі. Бібліотекарі підготували повідомлення про те, як запобігти булінгу, захистити скривджених і не стати жертвою чи нападником.
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_5395697329144708499_y-768x1024.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_5395697329144708507_y.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_5395697329144708505_y.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_5395697329144708501_y-1.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_5395697329144708500_y.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_5395697329144708502_y.jpg)