Наш ліцей надає можливість дітям поближче познайомитися з греко-католицькою традицією, цінностями та обрядами. Ми дбаємо про розвиток духовності та моральних цінностей учнів, створюючи атмосферу толерантності та взаєморозуміння.
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/Снимок-экрана-2023-05-15-154900-493x458.png)
Наш ліцей надає можливість дітям поближче познайомитися з греко-католицькою традицією, цінностями та обрядами. Ми дбаємо про розвиток духовності та моральних цінностей учнів, створюючи атмосферу толерантності та взаєморозуміння.