Саме тому на базі ліцею «ТеоБенд» реалізовується тренінг, який проводиться на базі пілотного прикладу з впровадження психологічної програми KOBS (Knowledge of Behaviour and Self/Навички поведінки та пізнання себе).
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/511f080e-9200-4280-b206-2d0562f334f9-1-1024x768.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/41c471ec-3699-4656-ae7f-36fc1167868e-1-1024x768.jpg)
![](https://www.theoband.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/b5442b79-238b-496c-b964-9a0034cf8410-1-1024x768.jpg)
Спікери тренінгу:
+ Dr.Stevan Radoja/Стеван Радоя – педагог та дитячий психолог
+ Dr.Veronika Kubickova/Вероніка Кубікова – кланічний психолог
+ Alison Rockett/Елісон Рокетт –вчитель та молодіжний працівник
Важливе місце має психологічна підтримка діток, а в співпраці із Лікарем всіх лікарів – Христом, все можна подолати! Дякуємо за співпрацю нашому партнеру БФ мукачівської греко-католицької єпархії Карітас.